Як вибирати молоко? — Диетическая кухня

Як вибирати молоко?

Як вибирати молоко?Білки, що входять до складу молока, забезпечують весь спектр незамінних амінокислот, які не синтезуються в організмі, а повинні поступати з їжею. Молочні білки багаті метіоніном, який важливий для нормалізації обміну холестерину.
Молоко – це не пиття, а їжа, корисна дітям, ослабленим людям, при хворому шлунку, простуді і безсонні.

Якнайповніший склад цілісного сільського молока, яке не пройшло етап високотемпературної стерилізації. На його поверхні повинен бути товстий шар вершків, а колір молока може варіюватися від білого до кремового залежно від його жирності.

При покупці молока понюхайте його: у хорошого молока запах молочний – солодкуватий. Якщо молоко віддає – воно трохи гірчитиме. Якщо пахне гноєм, чимось кислуватим, або вам неприємний запах – таке молоко краще не брати.

На ринку молоко продають в скляних або пластикових бутилках. Подивіться на їх зовнішній вигляд і чистоту – упаковка повинна бути новою. Віддавайте перевагу посуді зі скла, це безпечніше. Якщо ви купуєте молоко на ринку, обов’язково запитайте у продавця ветеринарне свідоцтво, пам’ятайте, що воно дійсне тільки три дні.