Як вибирати сметану? — Диетическая кухня

Як вибирати сметану?

Як вибирати сметану?Дуже рідка ринкова сметана може свідчити про те, що її розбавили кефіром, а дуже густа – про додавання сиру.

Сметана дає нашому організму білок, нормалізує мікрофлору кишечника і відновлює сили. Правда, лише в тому випадку, якщо вона зроблена класичним способом з вершків і закваски.
Справжня сметана має однорідну, густу масу з глянсовою поверхнею, смак чистий, кисломолочний, без сторонніх присмаків і запахів, колір білий або з кремовим відтінком, рівномірний по всій масі.

Комбіновані продукти, що не мають нічого спільного із справжньою сільською сметаною, зовні можуть бути схожі на майонез, мати желеподібну консистенцію і жовтуватий відтінок.

Показник «ложка стоїть» вже не має своєї цінності, оскільки нечесні продавці можуть використовувати загусники і стабілізатори.

Молоко може бути різної жирності, а значить, і сметана з нього виходить різної густини. Проте дуже рідка ринкова сметана може свідчити про те, що її розбавили кефіром, а дуже густа – про додавання сиру. Якщо поверхня не глянсова, в ній відчувається «крупа» – швидше за все, сметана переморожена, і такий продукт краще не брати.