Сорбет не тільки смачний, але ще і нешкідливий для фігури. — Диетическая кухня

Сорбет не тільки смачний, але ще і нешкідливий для фігури.

Сорбет не тільки смачний, але ще і нешкідливий для фігури.Щоб у відносинах не наступили холоди, потрібно зайнятися профілактикою переохолодження. Для цих цілей ідеально підійде справжній французький сорбет.

Французький фруктовий або ягідний сорбет виручить закохану дівчину в двох випадках: якщо вона зважилася на демарш проти зайвих кілограмів, накопичених супутником життя, і якщо їй наскучило готувати традиційне домашнє морозиво.

Сорбет – ще одне підтвердження куртуазності характеру французів. Ці цінителі жіночої краси і любителі справжніх пристрастей винайшли холодний фруктовий десерт, який допоможе коханцям зберегти ідеальну форму, не позбавляючи їх при цьому дійсної насолоди.

Ідеальна основа для сорбета – натуральні соки або пюре фруктів і ягід, а також легкі алкогольні напої – шамапанське або вино. Ще одна перевага сорбета – швидкість його приготування.

Рецепт: Сорбет за хвилину

Півстакана ягід (це може бути заморожена вишня) або нарізані фрукти – ківі, апельсина, абрикоси або яблук – змішайте в блендері з половиною стакана натурального йогурту і 1-2 ч. л. цукру. Збивайте масу до того моменту, коли вона стане еластичною і однорідною. Тепер досить сервірувати сорбет у високому келиху або витонченій креманкі. Гурманам варто додати небагато цедри лимона або апельсина.