Мільфей: деревій любові — Диетическая кухня

Мільфей: деревій любові

МільфейВи добре знайомі з його родичем — «Наполеоном», але, повірте, для гармонійних відносин мигдалевий «деревій» мільфей корисно за агресивного і важкуватого «імператора».
По суті, мільфей – це десерт з мигдалевого крему з ягодами і фруктами, поміщеними між декількома прошарками повітряного листкового тесту. Кулінари і гастрономи присягаються, що приготувати цей французький десерт вкрай просто, потрібно лише мати в своєму розпорядженні достатній час і терпіння.

Рецепт: Полуничний мільфей

Розкотіть 250 г готового листкового тіста в одному напрямі і виріжте 9 однакових квадратів. Присипте тісто цукром і обсмажте на топленому маслі з двох сторін до рум’яного кольору, остудіть на паперових рушниках.

Для того, щоб приготувати крем, збийте ручним міксером 500 г сиру маскарпоне, 2 банки натурального йогурту, півстакана цукрової пудри і небагато ванілі для випічки. Коли коржі і крем готові, приступайте до збірки свого «деревію»: на дно форми покладіть корж і поставте на нього декілька розрізаних навпіл ягід полуниці, заповніть кремом і накрийте другим коржем.