Дієтолог попередила про небезпеку неправильного вживання фруктів — Диетическая кухня

Дієтолог попередила про небезпеку неправильного вживання фруктів

Головний лікар клініки «Риммаріта», терапевт, дієтолог Римма Мойсенко попередила про небезпеку неправильного вживання фруктів в бесіді з радіо Sputnik.

За її словами, фрукти, з’їдені в невідповідний час, можуть нашкодити організму. Вона зазначила, що замінювати фруктами звичайний прийом їжі ні в якому разі не можна, так як це порушує ліпідний і вуглеводний обмін в організмі. Особливо небезпечно для здоров’я робити це вечорами, так як «заїдаючи» голод фруктами в цей час доби можна довести організм до гормонального збою, що веде до набору ваги.

«Фрукт відразу ж впливає на кору головного мозку, і вона перестає відчувати гормон лептин, який регулює енергетичний обмін <…> Фрукт може призвести до лептинорезистентності, грізного ускладнення, при якому мозок не розуміє, скільки у нього енергії, починає її економити і запасати», — сказала Мойсенко.

Дієтолог порекомендувала включати фрукти в свій раціон, орієнтуючись на перші години після сніданку і комбінуючи з іншими продуктами. Вона підкреслила, що в поєднанні з овочами фрукти перетворюються в цінний і поживний продукт.