Дієтолог розкрив основні помилки при схудненні — Диетическая кухня

Дієтолог розкрив основні помилки при схудненні

Лікар-дієтолог, кандидат медичних наук Олексій Ковальков розкрив, чому дієта не завжди дозволяє позбутися від зайвих кілограмів і дав поради, як уникнути основних помилок при схудненні. Про це повідомляє радіо Sputnik.

Медик нагадав, що перш за все слід зрозуміти, з якою проблемою доведеться справлятися: це може бути просто надмірна вага до 10 відсотків від маси тіла або ожиріння, складне захворювання, з яким слід звернутися до фахівців. Він підкреслив, що скинути 50-60 кілограмів повинен допомогти доктор, з’ясувавши причину їх появи, а ось шість можна втратити на дієті.

Як обрати кросівки для бігу: професійний підхід

«Принцип дієт полягає в одному — знизити рівень інсуліну в крові, не давати йому підніматися високо. Коли ви займаєтеся спортом, у вас виділяється жиросжигающий гормон — адреналін, коли ви їсте солодощі, у вас виділяється жіронакаплівающіх гормон — інсулін », — пояснив Ковальков.

Він підкреслив, що основне завдання — відмовитися немає від жирного, а від солодкого, наприклад, прибрати в раціоні все, що містить цукор: картопля, білий рис, хліб, фруктові соки, залишивши свіжі овочеві. Лікар порекомендував проходити в день не менше п’яти кілометрів, і в разі дотримання цих рекомендацій пообіцяв втрату 7-8 кілограмів в місяць.

Ковальков також попередив про небезпеку популярних дієт, якщо їх дотримуватися неправильно. За його словами, багато жінок повністю відмовляються від жирів і отримують збій у виробленні гормонів, який потім доводиться лікувати у ендокринолога. Крім того, можуть виникнути камені в нирках, підвищення сечової кислоти, подагра та інші ускладнення.