Названо продукти поліпшують роботу мозку — Диетическая кухня

Названо продукти поліпшують роботу мозку

Стимулювання роботи мозку можуть допомогти риба, горіхи, куркума і овочі. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на дані сервісів «СберЗдоровье» і «СберМаркет».

За словами дієтолога Маргарити Макухи, клітини головного мозку, нейрони, потребують надходження корисних речовин. Під час навчання, розумової активності і напруженої діяльності їх потреба в цих речовинах істотно зростає. Спеціаліст підкреслила, що збалансований раціон є запорукою здорової мозкової діяльності.

Дієтолог додала, що людині слід вживати правильні поліненасичені жири, які містяться в жирній морській рибі, горіхах, рослинних маслах. «Ці речовини здатні регулювати холестериновий обмін, беруть участь у метаболізмі, мають високу поживну цінність для організму в цілому і головного мозку зокрема», — зазначила вона.

Макуха підкреслила, що такі речовини, як магній, цинк і селен, що містяться в шоколаді і бананах, здатні покращувати пам’ять, настрій, концентрацію уваги і працездатність мозку. «Вітамін D важливий у формуванні швидкості реакцій і якості запам’ятовування — він міститься в молоці і морепродуктах», — сказала вона.