До Всесвітнього дня вегана соціальна мережа «Однокласники» за допомогою власних інструментів і сервісу Brand Analytics проаналізувала харчові звички росіян і з’ясувала, які веганські рецепти користуються найбільшою популярністю. Про це повідомляється в прес-релізі, що надійшов до редакції КуПола.

З’ясувалося, що з десятків тисяч рецептів, які кожен день публікують користувачі соцмережі, 58 відсотків підходять для веганів, оскільки в них немає продуктів тваринного походження.

У трійку найпопулярніших веганських страв увійшли гречка, пюре на воді і веганські варіант олів’є. У десятку увійшли також перловка, веганські щі, рисова каша на рослинному молоці і вінегрет. Супи, як відзначають в «Однокласниках», невід’ємна частина раціону веганів.

Найбільшою популярністю користуються чотири типи страв: каші, салати, картопля і супи. За допомогою кластеризації даних «Однокласники» виділили в кожній категорії найбільш популярні рецепти. Наприклад, з картоплі користувачі соціальної мережі вважають за краще готувати пюре на воді. На другому місці знаходиться картопля фрі, а на третьому — в мундирі.

Веганська версія салату олів’є — найпопулярніша у користувачів «Однокласників». Вінегрет люблять трохи менше, він займає другий рядок рейтингу. На третьому місці — морква по-корейськи. Найулюбленішою кашею росіян стала гречка. Рецептами не менше корисної вівсянки користувачі діляться трохи рідше. Манна, рисова і перлова каші теж улюблені веганами.

Крім рецептів, «Однокласники» аналізували використовувані в них інгредієнти. Цукор згадується в половині рецептів веганських страв, так само як і борошно, перець, часник. Замикають десятку кріп і томати.

от admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *