Російські туристи назвали країну з найсмачнішою їжею в світі — Диетическая кухня

Російські туристи назвали країну з найсмачнішою їжею в світі

Російські мандрівники вважають Італію країною з найсмачнішою кухнею у світі. Про це йдеться в прес-релізі туристичного сервісу Skyscanner.

В ході опитування фахівцями компанії 500 осіб 38 відсотків з них назвали італійські страви найбільш привабливими. На другому місці за популярністю — грузинська кухня (16 відсотків). Замикає трійку Таїланд. В любові до страв з азіатського королівства зізналися 12 відсотків респондентів.

Четверта позиція дісталася грецькій кухні (10 відсотків), п’ята — китайській (5 відсотків). У топ-10 рейтингу в порядку убування увійшли страви з Японії, Франції, Іспанії, Мексики та арабських країн. Крім того, незначна кількість опитаних говорила про пристрасть до угорської, ізраїльської, а також до російської кухні.

Раніше стало відомо , що Грузія опинилася найбільш затребуваним серед росіян напрямком ближнього зарубіжжя в плані гастрономічного туризму. Про це повідомлялося в прес-релізі аналітичного агентства «ТурСтат».

Експерти прийшли до такого висновку , проаналізувавши інформацію про бронювання відпочиваючими гастрономічних турів. На другому місці топ-5 виявився Азербайджан. У список в порядку убування також включили Вірменію, Казахстан і Узбекистан.

Серед внутрішніх напрямків найпопулярнішим виявилася Москва. Другу сходинку посів Санкт-Петербург. На третій позиції розташувалася Підмосков’я.

У топ-10 рейтингу також потрапили Володимирська область, Казань, Тверська і Тульська області, Алтайський край, Калінінградська і Новгородська області.

Керівник грузинського Інституту стратегії управління Петро Мамрадзе у коментарі Національній службі новин (НСН) зазначив, що в цілому російський турпотік в цю країну збільшився. «Рідкісний випадок, щоб вийшов на вулицю і не зустрів туриста з Росії, який спілкується російською з населенням, розпитує, йому з ентузіазмом розповідають про всі визначні пам’ятки», — сказав Мамрадзе.

За даними компанії «РоссТур», лідером серед зарубіжних гастрономічних напрямків у російських туристів в січні — серпні стала Чехія, а серед вітчизняних — Татарстан.