Швидкі сніданки

Швидкі сніданкиВ світі існує мода рішуче на все. Навіть на час. Наприклад, день сьогоднішній – день великих швидкостей, що вимагає граничної напруги, активного руху і чималої кількості нервів. Наш день, звичайно починається дуже рано і має властивість закінчуватися вельми пізно. Ми часто такі зайняті, що повноцінно харчуємося один раз в день – увечері прийшовши з роботи.

Звичайно, є ще обід, але зовсім не факт, що новий проект, раптовий аврал або просто рутина не «з’їдять» його за нас, а точніше той час, який ми могли б витратити на вдумливе пережовування денної порції їжі. Але найплачевніший момент дня – це ранок, саме той відрізок часу, коли нам особливо ніколи.

Пані підбирають гардероб, поспішають в душ, наносять косметику, чоловіки заводять машини, голяться і теж здійснює свій, хоч і не такий хитромудрий як у прекрасної половини, але туалет.

Отже про їжу перед початком напруженого робочого дня ми просто забуваємо або на крайній випадок відправляємо в порожній шлунок чашку кави, яка буде в ньому плескатися в кращому разі, до обіду, а то і, поповнюючись свіжою чорною рідиною або чаєм, чекатиме вечері. Чи можна уявити собі неправильніше харчування?

Ну, і що, — скажуть деякі особливо зайняті персони – врешті-решт, зато ми не потовщаємо. Але на ділі виходить навпаки: організм, зголоднілий першу половину робочого дня, буде неминуче компенсувати недолік корисних речовин, а привчений до цього недоліку неповним режимом харчування в системі, почне запасати речовини «на чорний день», тобто будь-який день без сніданку. В результаті виявиться, що ваш запасливий організм «збагатився» в основному черевцем, стегнами, круглими щоками і іншими атрибутами хворого обміну речовин. І добре, якщо вслід за цим набором не послідують розлади шлунку, гастрит і виразка. Як не дивно, щоб схуднути і бути здоровим, потрібно їсти сніданок. І так виходить, що це повинен бути швидкий сніданок.

Факти про здоровий сніданок

Вважається, що у людей, які снідають регулярно, обмін речовин протікає на 4% швидше за середній показник.

— Їжу, багату вуглеводами, краще всього їсти до 4 годин дня.

— Сніданок, багатий вуглеводами не тільки береже фігуру, але і органи кровообігу, знижуючи ризик паралічів і інфарктів. Ще один плюс такого сніданку – глюкоза, яка допомагає нашому мозку залишатися в тонусі

— Каші на сніданок допомагають понизити рівень холестирину в крові.

Be the first to comment on "Швидкі сніданки"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*