Що у нас на сніданок?

 Що у нас на сніданок?Як свідчить знайомий вираз — «не всі йогурти однаково корисні». Тобто нам на сніданок підійде далеко не будь-яка страва. Наприклад, вона не повинна бути дуже важкою. Пригадаєте, чи так часто вам хотілося їсти вранці? Думаю, ні. Це ще одна сторона пізнього харчування: збитий з пантелику організм всіляко вимагає собі надвечір ситну порцію чогось смаженого, а додатково ще і пару бутербродів проти ночі, а то і безпосередньо вночі.

У людей із збалансованим, здоровим харчуванням справи йдуть інакше: вечорами їх шлунок відпочиває, спокійно переварюючи з’їдену за 3-4 години до сну їжу і відпочиває, готуючись до ранку, коли можна буде насититися сніданком. Але навіть людині із здоровим режимом харчування важко буде почати день з великого і соковито біфштекса або запеченого шматка риби. Краще всього вибирати продукти легкі і багаті вуглеводами.

А що у нас вважається ідеалом подібного вранішнього продукту? Правильно, каша. Мама в дитинстві говорила кожному з нас, що каша дозволяє вирости або що каша — застава краси. І мама не обдурювала: каші – це відмінний дієтичний продукт, багатий чималою кількістю корисних елементів. І крім того, це смачно, особливо якщо в кашу на молоці додати сухофрукти або шматочки фруктів свіжих. А така дуже смачна страва ще і корисна.

Під питанням залишається час. Як бути, щоб і шлунку не шкодити, та все ж не спізнюватися на роботу? Вівсяні пластівці! Приготовані за декілька хвилин, вони дозволять почати день з корисної і приємної страви, а ваше відношенні до життя стане позитивніше, додасться сил і гарного настрою.

Be the first to comment on "Що у нас на сніданок?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*