Немовлятам не можна давати в якості прикорму промислового виробництва, а дітям старшого віку краще готувати м’ясо і свіжу рибу замість наггетсів і рибних паличок. Про це розповіли іспанські дієтологи Лусія Мартінес і Айтор Санчес в інтерв’ю La Vanguardia.

Так, за словами Санчеса, 95 відсотків призначених для дітей продуктів шкодять їхньому здоров’ю. Мартінес, в свою чергу, зазначила, що головною помилкою батьків в питаннях годування дітей є використання в якості прикорму харчових продуктів, що доповнюють грудне молоко або молочну суміш у здорової дитини після шести місяців життя.

«Якщо дитина починає пробувати тверду їжу, то він досліджує, вивчає структури і смаки, починає розуміти, що їжа неоднорідна, таким чином, у нього формується більш широке уявлення. Якщо ж ми даємо йому пюре, каші та молочні суміші, то дитина стає пасивним », – зазначила дієтолог, підкресливши, що більш дорослі діти часто отримують корисні овочі в готових стравах, перешкоджаючи тим самим формуванню культури здорового харчування.

Санчес в свою чергу зазначив, що батькам варто бути обережніше з такими продуктами, як горіхи, виноград, помідори черрі, шпинат і риба. Деякі з них можуть привести до бронхіальна обструкції, інші небезпечні високим змістом нітратів і забрудненістю ртуттю.

от admin