Експертна рада Всеросійського союзу споживачів «Росконтроль» провела дослідження стегенець курчат-бройлерів і з’ясував, що більшість перевірених продуктів виявилися небезпечні для здоров’я.

В цілому фахівці досліджували продукти семи брендів: «Троєкурово», «Петелінка», «Кожен день», «Ясні зорі», «Ржевський подвір’я», «ВкусВілл» і «Перша свіжість». Всі зразки, крім останніх двох, потрапили в чорний список; «ВкусВілл» включили в список товарів із зауваженнями. З’ясувалося, що тільки у стегенець «Перша свіжість» немає перевищення по бактеріям, дріжджам і цвілевих грибів, що дозволяє рекомендувати продукт до покупки.

Експерти встановили, що в стегенця «Ржевський подвір’я», «Троєкурово», «Петелінка» і «Щодня» присутні бактерії лістерії. У продуктах останніх трьох марок також знайшли бактерії групи кишкової палички. У стегенця «Кожен день», крім перерахованих, виявили сальмонели. Стегенця «Троєкурово», «Петелінка» і «ВкусВілл» містять антибактеріальний препарат, який використовувався при житті курчат, в результаті чого він залишився в м’ясі.

«Так, звичайно, ніхто не їсть охолоджені курячі стегенця сирими, вони проходять теплову обробку, яка дозволяє запобігти багатьом негативним наслідкам для здоров’я. Але варто трохи недожаріть або недоваріть продукт, і страва стане небезпечним для здоров’я », – сказали в« Росконтроле ».

Раніше експерти організації перевірили куряче філе марок «Перша свіжість», «Ржевський подвір’я», «Латіфа халяль», «Кожен день», «Ярославський бройлер» і «Міраторг». За підсумками перевірки якісними і безпечними визнані тільки продукти останніх двох брендів.

от admin