Домашні соуси круглий рік

Домашні соуси круглий рікГранат — родзинка соусу Наршараб

Кисло-солодкий смак граната — родзинка соусу Наршараб. Наршараб гранатовий поєднує гостроту перцю і вишуканий смак граната.
Компанія «Дарсил» вже більше 10 років випускає готові соуси Сацебелі, Ткемалі і Наршараб під торговою маркою «КІНТО». Унікальна технологія виробництва дозволяє відродити багатовікові традиції і відтворити класичний смак соусів, якими можна насолодитися у будь-який час року.

Сацебелі «Домашній» — помірно гострий соус, в якому відчувається відтінок солодкого перцю, стане відкриттям для любителів пасти, і, звичайно ж, прикрасить страви з м’яса і птиці.

Ткемалі «Ніжний» — слабо-гострий соус, що володіє м’яким смаком з ароматом жовтої сливи. Ідеально підходить для курки, відварної індички або дичини. Додасть кожній страві свіжості і вишуканості.

Наршараб гранатовий солодко-гострий, гармонійно поєднуючий в собі гостроту перців Табаско і кисло-солодкий смак граната, зробить будь-яке меню не просто яскравим і різноманітним, але і дуже корисним, завдяки цінним властивостям граната.

Смачного і міцного здоров’я!

Be the first to comment on "Домашні соуси круглий рік"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*