31-річний Джерон Комбс (Jeron Combs) з Каліфорнії, який відбуває довічне ув’язнення за вбивство, завів кулінарний блог і став зіркою TikTok. Як повідомляє Daily Mail, його сторінка набрала понад 1,3 мільйона лайків. При цьому найпопулярніше його відео подивилися 5,4 мільйона разів.

На своїй сторінці чоловік з ніком @blockboyjmomey викладає ролики, які записує прямо в камері. Для готування він використовує саморобні девайси. Наприклад, помістивши частину зламаної мікрохвильовки під металеве ліжко, він отримав пристосування для гриля.

Комбс зазначив, що захопився кулінарією, тому що їжа його власного приготування здається йому куди смачнішою. Чоловік розповів, що готує не тільки для себе, але і для інших ув’язнених і його друзів. Він додав, що своїм фірмовим блюдом вважає буріто.

Раніше британська актриса Кейт Бекінсейл записала жартівливий ролик, в якому приготувала піцу, використавши замість тесту кота. Вона поцікавилася у вихованця, чи сподобалося йому блюдо, приготоване з нього самого, і додала, що незабаром випустить кулінарну книгу.

от admin