Житель американського міста Фініксвіл, штат Пенсільванія, знайшов рідкісну фіолетову перлину всередині раковини з молюском, яку подали йому в ресторані в штаті Делавер. Про це повідомляє New York Post.

Скотт Оверленд розповів, що зробив знахідку, коли їв у ресторані на пляжі разом із дружиною та дітьми. Спочатку він прийняв перлину за шматок хліба чи цукерку.

“Ми думали, що кухар щось випадково впустив у їжу”, – пояснив відвідувач ресторану. Він мало не зажадав забрати зіпсовану страву і принеси їй нову, але, розглянувши знахідку, зрозумів, що це перлина. На раковині було видно невелике заглиблення там, де вона росла.

Американець планує показати перлину фахівцю, який зможе оцінити її вартість.

Як правило, перли формуються всередині раковин устриць, але в деяких випадках його формування відбувається в раковинах інших молюсків, наприклад, мідій.

Залежно від кольору, розміру та походження перлів його ціна може варіюватися від 300 до 1,5 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, що мешканець американського штату Нью-Джерсі знайшов в устриці з ресторану перлину, яка коштує тисячі доларів. Доїдаючи останніх устриць, він зненацька відчув у роті щось тверде і злякався, що зламав зуб.

от admin