Дієтолог Керолайн Томасон перерахувала найкращі продукти з білком, які сприяють схуднення після 40 років. Її слова наводить Eat This, Not That!

Томасон пояснила, що білок допомагає насититися і протягом тривалого часу не відчувати голоду. Це дозволяє не переїдати і уникати непотрібних перекушування. Вона запропонувала додати в раціон лосось, оскільки він багатий на білки і жирні кислоти омега-3.

Також дієтолог порадила з’їдати щонайменше одного яйця на день. За її словами, у цьому продукті, крім білка, міститься вітамін D, холін та залізо. Ще один продукт, на який вона рекомендує звернути увагу, це грецький йогурт, в який для смаку можна додавати ягоди, гранолу і корицю.

The nutritionist listed the best products for weight loss after 40 years

Людям старше 40 років, а особливо жінкам, які пережили менопаузу, Томасон радить вживати багаті фітоестрогеном, білком та клітковиною боби едамамі. Згідно з її поясненням, при клімаксі фітоестрогени діють як легка замісна гормональна терапія.

Раніше повідомлялося, що американські дієтологи назвали способи, які допомагають позбавитися жиру в області живота після 50 років. За словами дієтолога Мішель Фулсуксомбаті, з віком необхідно прагнути збільшення кількості клітковини в раціоні до 21-30 грамів на добу.

от admin