Рафіноване борошно і олію заважають схуднути, вважають дієтологи Ліза Річардс і Крутіка Нанаваті. У матеріалі для She Finds вони пояснили, чому ці два інгредієнти є найбільш небезпечними для фігури.

Одним із найгірших інгредієнтів при схудненні Нанаваті назвала рафіноване борошно. У ній багато калорій та мало поживних речовин, але при цьому високий глікемічний індекс, який сприяє швидкому підвищенню рівня цукру в крові. Дієтолог порадила відмовитися від неї на користь цільнозернової чи мигдальної.

«Більше того, якщо ви часто вживаєте продукти, виготовлені з рафінованого борошна, ви також наражаєтеся на підвищений ризик розвитку діабету другого типу і серцево-судинних захворювань», — застерегла фахівець.

Бажаючим схуднути Річардс порадила переглянути вживання олії, яка часто використовується для приготування їжі, причому не тільки для смаження, але і для варіння. “Олія – ​​один з найгірших інгредієнтів для приготування їжі, якщо ви хочете схуднути”, – заявила дієтолог. Вона пояснила, що в ньому багато порожніх калорій та мало користі. Натомість Річардс рекомендує використовувати воду або бальзамічний оцет.

Раніше повідомлялося, що дієтолог Дар’я Русакова розповіла про шкоду надто швидкого схуднення. За словами Русакової, щоб запустити процес схуднення, потрібно знизити калорійність раціону, скласти правильний режим харчування та збільшити фізичні навантаження.

от admin