М’ясокомбінат засудить РБК за консерви — Диетическая кухня

М’ясокомбінат засудить РБК за консерви

Баришський м’ясокомбінат, який є постачальником м’ясних консервів для Міноборони, МВС і інших силових структур, направив позов до арбітражного суду Москви проти компанії «Бізнес прес», яка є засновником газети та журналу РБК. Про це в п’ятницю, 1 вересня, повідомляє газета ПОСТУП.

Як зазначається, співвідповідачем у справі виступає спів-керівник редакції РБК Ігор тростини і журналіст холдингу Інна Сідоркова.

Позов від м’ясокомбінату надійшов до арбітражного суду 25 серпня, дата його розгляду не призначена, пише RNS, посилаючись на картотеку справ.

Юрист Володимир Сидякін, що представляє інтереси м’ясокомбінату, розповів RNS, що позов про захист честі, гідності та ділової репутації Баришскій комбінат подав через публікацію РБК, в якій йшлося про постачання неякісних консервів Росгвардіі. «Початковий заголовок цієї публікації був сформульований як» Підконтрольна Міноборони компанія поставила Росгвардіі неїстівні пайки «», — повідомив Сидякін. Потім редакція РБК змінила заголовок, який виявився ще більш «шкідливим» для комбінату, сказав юрист.

Він також повідомив, що після публікації кілька контрагентів відмовилися від укладення договорів на поставку продукції м’ясокомбінату. «Поки їх кількість незначна, тому ми не висували до РБК матеріальних претензій. Але якщо кількість наших партнерів, які відмовилися від нашої продукції, виросте, ми заявимо фінансові претензії за цим позовом », — додав Сидякін.