Мінсільгосп спробував переконати росіян у дорожнечі овочів — Диетическая кухня

Мінсільгосп спробував переконати росіян у дорожнечі овочів

Міністерство сільського господарства відзначило зниження цін на овочі. Про це журналістам повідомив перший заступник глави відомства Джамбулат Хатуов.

«Я думаю, що ціни постійно змінюються, в нашому розумінні, вони будуть знижуватися. Я не бачу, щоб було зростання, за даними моніторингу. У нас, навпаки, йде всюди зниження, тому що зараз сезон овочів. Тенденція буде стійка », — заявив чиновник.

Дефіциту овочів через холодного літа, за словами Хатулова, також не передбачається. Він підкреслив, що погода «завжди впливає, тим більше холодна». «Для вегетативних процесів необхідно тепло, для кожної культури своє. В цілому треба сказати, що просто зараз відбуваються циклонічні явища, вони десь завдають шкоди готовому врожаю. Але для споживачів ніяких загроз на сьогоднішній день ми не бачимо », — додав заступник міністра.

Раніше газета «Известия» з посиланням на дані Мінсільгоспу повідомили про зростання цін на багато овочеві культури через погану погоду. Капуста, згідно з документами відомства, подорожчала в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 73,8 відсотка (до 46,9 рубля), а картопля — на 55,6 відсотка (до 44,8 рубля). При цьому помідори стали дешевше на 15,1 відсотка (до 119,6 рубля), а огірки — на 4,4 відсотка (до 81,3 рубля).