Богині салатного листя — Диетическая кухня

Богині салатного листя

Найвпливовіші в Instagram представниці ЗСЖ-руху за «чисте харчування»

Пропаганда правильного харчування — один із стовпів руху за здоровий спосіб життя (ЗСЖ), дуже популярного у мілленіалов. Незважаючи на відчайдушну критику концепції #EatClean, в соцмережах з кожним днем все більше нових її ідеологів з сотнями тисяч передплатників. Dietadom91.com дізналася, хто сьогодні диктує моду на повсякденне меню.

Бій фастфуду та напівфабрикатів, зведення до мінімуму споживання цукру, глютену і лактози — така була суть Clean Eating. Але, досягнувши неймовірної популярності в Instagram (понад 38 мільйонів постів з хештегом #EatClean ), концепція зазнала змін. Тепер це більше схоже на найсуворішу дієту, ніж філософію харчування і спосіб життя.

У новому документальному фільмі на «Бі-бі-сі» Clean Eating — The Dirty Truth ( «Чисте харчування — брудна правда») журналісти представили головних онлайн-ідеологів правильної їжі. А експерти розповіли, в чому гуру помиляються і чому наслідувати їх приклад може бути зовсім не корисно для здоров’я.

Доктор Жиль Гео з Кембриджського університету вирішив з’ясувати, наскільки наукові дієтичні тези, які обнародувано зірками Eat Clean.