Грибний суп з сушених грибів (рецепт) — Диетическая кухня

Грибний суп з сушених грибів (рецепт)

Грибний суп з сушених грибівСекретів приготування грибних супів величезна кількість, але кожен кулінар готує його по-особливому, тому завжди вважається своя страва найсмачніша. Сьогодні ми хочемо поділитися секретом приготування свого коханого грибного супу. Для цього знадобляться курячі грудинки, щоб був бульйон, обов’язково сухі білі гриби, крупа гречана, пара картоплі, морква, цибуля зелена, петрушка, кріп, сіль і спеції.
Рецепт приготування Грибного супу з сушених грибів:

1) Спершу промити під проточною водою всі овочі і зелень, зокрема гриби. Потім заливаємо гриби водою кімнатної температури, щоб вони трохи розмокнули їм знадобиться 5-10 хвилин. Після цього проварити їх протягом 15-20 хвилин, акуратно виловити з каструлі, щоб випадково не потрапив пісок. Для основної страви залишити 200 мл грибного відвару, інше вилити. Поки проварювалися гриби, промити гречану крупу, позбавившись неповноцінних крупинок, а також від іншого сміття. Після чищення картоплі, порізати її кубиками.

2) Отже, наступний етап присвячується приготуванню бульйону. Курячі грудинки були промиті під теплою водою. Щоб бульйон вийшов наваристим, не варто відокремлювати м’ясо від кісткового і хрящового каркаса. Не слід забувати про те, що воду необхідно підсолити до приготування грудинок. Після досить тривалого приготування бульйону (близько години), додати раніше підготовлені гриби і гречану крупу, а також грибний відвар. Після цього слід зменшити вогонь, щоб уникнути википання.

3) Поки основні інгредієнти супу наповнюють його ароматами зайнятися приготуванням овочевої заправки. Дрібно порізати моркву і зелену цибулю. Прожарити на повільному вогні протягом 15-20 хвилин і додати в суп.

4) Додати дрібно порізаний кріп і петрушку, а також спеції на смак. Обов’язково треба дати настоятися супу, для цього слід просто почекати поки він остигне. Перед вживанням додати сметану. Смачного!

Інгредієнти для рецепту Грибний суп з сушених грибів:

— курячі грудинки — 1 шт.;
— гриби білі (сухі) — 200 гр.;
— крупа гречана — 150 гр.;
— картопля — 300 гр.;
— морква — 100 гр.;
— лук зелений, петрушка, кріп;
— масло рослинне;
— сіль і спеції.