Елла Міллс (блог Deliciously Ella) про здорове харчування Елла Міллс (блог Deliciously Ella) — Диетическая кухня

Елла Міллс (блог Deliciously Ella) про здорове харчування Елла Міллс (блог Deliciously Ella)

Запитайте будь-якого прихильника «чистого харчування», який публікує в мережі кращі рецепти, і відповідь не змусить себе довго чекати. Звичайно, Елла Міллс, відома в Instagram як Deliciously Ella. У неї мільйон передплатників.

У фільмі «Бі-бі-сі» Елла стверджує, що сам рух трохи заблукав. «Термін» чисте харчування «став занадто складним, перевантаженим. Його надто часто протиставляють будь-якого іншого раціону, і зміст терміну отримавав негативні відтінки », — говорить Міллс.

Дівчина зізнається, що книга, яка надихнула її на правильне харчування, — це «Китайське дослідження» Коліна Кемпбелла (та сама, після прочитання якої веганів став Білл Клінтон). Ідеальна дієта, описана в цій книзі, складається з овочів, фруктів і бобових. Кемпбелл — противник глютену (клейковина, міститься в злаках) і лактози (міститься в коров’ячому молоці). На тих же принципах вибудувала свій блог Deliciously Ella.

Тим часом, як нагадує запрошений в документалку в якості експерта доктор Алессіо пасу, лише 1 відсоток всього населення Землі дійсно страждає алергією на глютен, іншим можна спокійно їсти булочки і печиво в розумних кількостях. Те ж саме стосується непереносимості лактози: це багато в чому залежить від генетичних особливостей, національності і расової приналежності. Так, китайці, як правило, на 80-90 відсотків втрачають здатність перетравлювати лактозу до трьох-чотирьох років, а у північних народів (наприклад, голландців і шведів) набагато тепліші відносини з молоком (непереносимістю страждає лише 1-2 відсотки населення).