«Полуничний дайкірі» і «Секс на пляжі» — Диетическая кухня

«Полуничний дайкірі» і «Секс на пляжі»

Коктейль "Полуничний дайкірі"Коктейль «Полуничний дайкірі»

Існує декілька версій походження класичного «дайкірі», але всі вони сходяться в тому, що його батьківщина — життєрадісна Куба. За сотню років, що пройшла з тих пір, як «дайкірі» вперше побачив світ, з’явилася безліч варіацій на тему оригінального коктейля. Наприклад, «Дайкірі Mulata», приготований з додаванням кавового лікеру, і «Дербі Дайкірі», змішаний з рому, апельсинового лікеру і лаймового фреша. Ми пропонуємо приготувати найромантичнішу з версій легендарного напою.

РЕЦЕПТ

Інгредієнти (на 2 порції): білий ром — 120 мл, полуничний сироп — 20 мл, сік одного лайма, колений лід.

Ром і сироп змішайте в шейкері. Лід подрібніть за допомогою блендера. Заповніть келихи коленим льодом на дві третини і влийте полунично-ромову суміш. Прикрасьте келихи половинками свіжої полуниці.

Секс на пляжі

Вперше цей коктейль був приготовлений в Америці весною 1987 року. Тоді тисячі студентів з’їхалися на канікули на південне побережжя Флоріди, і одночасно з цим почалася кампанія по просуванню персикового шнапсу, в рамках якої закладу з найвищими продажами цього продукту була обіцяна премія в 1000$, а бармену — в 100$. Переможцем виявився Тед Пізіо. Він продав більше всього шнапсу, додаючи його в коктейль з горілки, апельсинового соку і гренадіна. У якийсь момент один із студентів запитав, як називається цей прекрасний коктейль. Тед подумав про те, що секс і пляж — дві причини, по яких всі ці молоді люди з’їхалися на побережжі, і відповів: «Секс на пляжі».

РЕЦЕПТ

Інгредієнти (на 2 порції): горілка — 100 мл, персиковий лікер — 60 мл, ананасовий сік — 80 мл, журавлинний морс – 80 м.

Змішайте всі інгредієнти в шейкері і подайте коктейль в келихах, прикрашених скибочкою апельсина і коктейльною парасолькою.