Дієтолог Олена Соломатіна назвала росіянам продукти для зниження сильного апетиту та швидкого схуднення. Серед їжі, яка надовго позбавить голоду, вона виділила яйця, кедрові горіхи та ще кілька продуктів, про які розповіла в інтерв’ю для «Вечірньої Москви».

Дієтолог зазначила, що деякі продукти швидко притуплюють апетит, а отже, на них варто особливо звернути увагу тим, хто стежить за фігурою. Так, Соломатіна в першу чергу виділяє овочі, які за рахунок великого вмісту клітковини утихомирюють бажання їсти. «Продукти, які багаті на воду та клітковину, притуплюють апетит. Наприклад, огірки. У них також міститься хлорогенова кислота, яка сприяє схуднення. Томати, зелені салати, пекінська капуста, селера мають бути в раціоні тих, хто ретельно стежить за своєю фігурою», — пояснила дієтолог.

За словами Соломатіної, за почуття голоду відповідальний гормон грелін, який виробляється у верхніх відділах шлунка. Так, щоб знизити його рівень у крові, вона радить вживати теплу їжу, наприклад, овочеві супи. «У супі з овочів багато води, що створює об’єм, а тепло заспокоює стінки шлунка. Схуднення на таких стравах відбувається дуже просто. Також рекомендую з’їсти разом із супом шматочок цільнозернового хліба з борошна грубого помелу. Це поєднання допоможе надовго забути про почуття голоду», – повідомила дієтолог.

Серед інших продуктів, які дають довге відчуття ситості, Соломатіна особливо виділила яйця та кедрові горіхи, а серед напоїв – какао з корицею та чай із молоком.

от admin