Їсти чорну ікру з руки стало новим модним трендом в американських ресторанах, пише The New York Times.

В інтерв’ю виданню власник бару в Лос-Анджелесі Джиммі Ханн розповів про те, як уперше познайомив своїх друзів із згаданою традицією. За словами підприємця, під час музичного фестивалю Coachella у квітні вони вирушили до закладу, де замовили асорті з морепродуктів. Після того як офіціант приніс блюдо, Ханн відкрив банку, поклав одну ложку ікри між великим і вказівним пальцями руки і почав злизувати делікатес язиком.

Цей спосіб вживання продукту бізнесмен назвав декадентським і збоченим, проте визнав його дуже цікавим. «Раніше люди отримували задоволення від заборонених речовин, а тепер від їжі», — іронічно зауважив він.

Власниця онлайн-платформи, присвяченої розкішному способу життя, Крістен Ширлі вважає, що такий метод подачі ікри рятує, коли додому приходять гості. «Не потрібно готувати величезну сирну тарілку до вина. Просто поставте на стіл банку з ложкою», – зазначила вона.

Крім того, підприємниця вважає, що таким чином легше відчути первозданний смак чорної литки. «Ви кладете ікру на млинці чи хлібці, проте це маскує її смак. Особливо при додаванні цибулі. У чому сенс витрачати на делікатес 200 доларів, а потім не відчути його? — робить висновок співрозмовниця.

от admin