Вівторок – день, коли не варто сідати на дієту — Диетическая кухня

Вівторок – день, коли не варто сідати на дієту

Світлина з сайта http://womendaily.netЗізнайтеся, скільки разів ви говорили собі: все, з понеділка починаю нове життя (кидаю палити, сідаю на дієту, записуюся в спортзал і т.д.)? Виявляється, учені розглянули це питання з погляду досягнення найбільшого результату і зрозуміли : якщо ви маєте намір сісти на дієту, то у жодному випадку не варто починати цю дуже нелегку справу у вівторок — дуже вже велика вірогідність того, що ваші почини будуть приречені на провал. І навіть опитування провели на цю тему, підтвердивши, що вівторок – найневдаліший день тижня для переходу на новий режим харчування.

Було опитано більше двох тисяч чоловік, які спробували на собі ту або іншу дієту. Як свідчать результати опиту, в середньому, кожна жінка як мінімум двічі в рік сідає на дієту. Більшість з них перериває дієту у п’ятницю, статут і від обмежень в їжі, і від важкого трудового тижня.

Читайте також: По обличчю можна визначити, на якій дієті сидить охочий схуднути

Тим, хто мріє схуднути, краще всього починати нове життя з понеділка або неділі. За наслідками опиту, дюді, що вибрали для цієї мети вівторок, зможуть протриматися на дієті максимум один тиждень, після чого повернуться до колишнього способу життя і через якийсь час наберуть ще більшу вагу, ніж раніше. А ось жінкам, що почали схуднення у неділю, вдалося скинути 3,6 кг за тиждень і 88% з них зберегли досягнуту вагу.

Вже після того, як жінка ухвалює рішення схуднути, їй вимагається ще трохи часу на роздуми і приготування до майбутнього випробування. Тому у тих, хто починає цей нелегкий шлях в неділю, є більше шансів на успіх, адже за минулий вікенд вони відчувають себе такими, що відпочили, скинули напругу після робочого тижня. Крім того, у вихідні дні у них є можливість пройтися по магазинах і запастися продуктами, необхідними для приготування дієтичних страв, що входять у новий режим харчування.