Дієта «Проста каша»

Дієта «Проста каша»Для нормалізації обмінних процесів і схуднення дуже корисно 7-10 днів провести на дієті «проста каша». Така дієта дозволить вам очистити організм, оздоровити шкіру, волосся і схуднути. Адже більшість круп містять різноманітні мікроелементи, вітаміни і речовини, сприяючі схудненню. Ця дієта дозволяє вам скинути 4-5 кг.

Основні правила дієти «проста каша»

— на час дієти повністю виключаються з харчування наступні продукти: м’ясо, риба, яйця, молочні продукти, картопля, вершкове масло і тваринний жир, цукор, хліб, картопля, випічка, шоколад, цукерки, варення;

— дозволяється їсти свіжі овочі і фрукти, пити соки;
— не рекомендується під час дієти пити чай, каву, вживати алкоголь;
— під час дієти рекомендується вживати достатню кількість рідини – 1,5-2 літри води в добу;

Рецепт дієти

Для дієти підійде будь-яка каша, за винятком манної.

Протягом дня можна в необмеженій кількості їсти будь-яку кашу. До готової каші можна додавати різні овочі: помідори, цибулю, моркву, кабачки, капусту, ріпу, а також гриби. А можна зробити солодку кашу з додаванням фруктів, сухофруктів або горіхів. Якщо дуже хочеться підсолодити, додайте в тарілку чайну ложку меду. А в несолодкі каші дозволяється додавати по чайній ложці рослинного масла.

Бажано дотримуватися 3-4 разового прийому  каші, але якщо дуже хочеться, то можна їсти і на ніч. Лучшее световое оборудование и акустическое оборудование на DJprofi.com.ua допоможе у цій справі.

Схуднення буде значнішим, якщо поєднувати дієту з достатніми фізичними навантаженнями, масажем, роботою на свіжому повітрі.

Така дієта достатньо добре переноситися і збалансована по основних живильних речовинах.

Повторювати дієту «проста каша» можна через 1,5-2 місяці.

Be the first to comment on "Дієта «Проста каша»"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*