Жасмін і Мелісса Хемслі (блог Hemsley Hemsley)

У сестер Хемслі з Великобританії понад 280 тисяч послідовників в Instagram. Вони запустили власний бренд корисного фастфуду – Good To Go.

 

Наташа Коретта (блог Honestly Healthy)

У дієтолога з Лондона Наташі Коретта понад 320 тисяч передплатників. Вона консультує з питань дієтології зірок шоу-бізнесу (наприклад, Вікторію Бекхем, Міранду Керр, Гвінет Пелтроу). Наташа гарячий прихильник лужної дієти, яка, на її думку, є єдиним джерелом не тільки здоров’я, а й молодості. Складений нею раціон покликаний підтримувати правильний баланс кислотності, що допомагає організму протистояти запальним процесам і виробляти колаген, необхідний для еластичності шкіри. Дієтолог каже, що лужна дієта – це дієта для імунітету.

У раціоні від Honestly Healthy багато сирих овочів і фруктів, немає коров’ячого молока і тільки натуральні підсолоджувачі – мед, стевія.

Думка Наташі і її послідовників ставить під сумнів доктор Роберт О. Янг, який стверджує, що людський організм сам знаходить ідеальний кислотно-лужний баланс.

Правда десь посередині

Одна з нових зірок «чистого харчування» в Instagram – британський лікар Хейзел Уоллес. Вона не пропонує своїм послідовникам (їх у неї 120 тисяч) відразу відмовитися від зернових, молока, м’яса і всього, до чого встигло звикнути людство. Дівчина намагається повернути Eat Clean до вихідної концепції: не сприймає фастфуд і напівфабрикати, але схвалює будь-яку свежеприготовленную їжу в помірних кількостях. Навіть не відмовляється від шоколаду і вина.

«Моя філософія – це всього потроху. Я люблю просту натуральну їжу, свіжі фрукти, овочі і м’ясо», – говорить вона.

26-річна співробітниця лікарні при Університетському коледжі Лондона створила свій аккаунт The Food Medic, тому що вона представляє нове покоління лікарів, здатних викрити міфи про здорове харчування. Її мета – пропаганда розумного балансу між Clean Eating і відверто нездоровим раціоном.

Можливо, завдяки Хейзел і іншим помірним проповідникам, рух Eat Clean пройде через екстремальну безглютенову і безлактозную фазу і повернеться до того, з чого все починалося, – до балансу і стриманості.

от admin