Кіра Найтлі вчиться готувати — Диетическая кухня

Кіра Найтлі вчиться готувати

Кіра НайтліКіра Найтлі серйозно готується до заміжжя з Джеймсом Райтоном. Актриса не тільки вибирає весільне плаття і шукає місце для проведення банкету, але і вчиться готувати, щоб бути ідеальною господинею.

Кіра Найтлі (Keira Knightley) і Джеймс Райтон (James Righton) вирішили одружитися через рік відносин. Актриса, знаючи народну мудрість, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, вирішила навчитися готувати. Кіра Найтлі не стала відвідувати дорогі курси по кулінарії, а звернулася по допомогу до мами.

«Я трохи умію готувати. А ось моя мама дійсно прекрасний кухар. Коли я була маленька, у нас була тісна кухня, тому там було незручно вчитися готувати. Але зараз я надолужую упущене. Правда, іноді буває, що я відволікаюся і тоді все починає горіти. Але мені чудово вдається тушковане м’ясо і каррі!» – признається Кіра Найтлі. Правда, зараз у актриси нечасто виходить відвідувати мамині майстер-класи, адже дівчина знімається в головній ролі у фільмі «Анна Кареніна» по роману Льва Толстого.

А ось інші знаменитості віддають перевагу морським делікатесам.