Ксенія Собчак: «Вчуся готувати баланду про всяк випадок» — Диетическая кухня

Ксенія Собчак: «Вчуся готувати баланду про всяк випадок»

Ксенія Собчак вивчає основи тюремного гастрономаУ поїздці на Аляску Ксенія Собчак не втрачала час дарма. Телеведуча не тільки читала і ділилася з поклонниками цінними думками, але і освоювала приготування нетипових для неї страв.

Якщо все-таки чутки про роман Ксенії Собчак і опозиціонера Іллі Яшина виявляться правдою, то, можливо, Ксенії дійсно належить приміряти на себе роль «дружини декабриста».

Собчак, яку буквально прибрали з федерального телеефіру, викликали на допити і позбавляли права покидати країну, і сама готова відправитися в заслання.

Одержавши «останнє» попередження від Примадонни (Пугачова присвятила Ксенії Собчак пісню «Не висовуйся, дочка!»), Ксенія вирішила, що пора перевести дух, і відправилася в подорож. Правда, на відміну від Лери Кудрявцевої, яка зачастила до Туреччини, Собчак вибрала менш передбачений напрям – Аляску.
הרצליה פיתוח טלפון נייד נשר
Відбуваючи в подорож, Собчак повідомила, що в поїздці збирається подумати про життя, але, як і слід було чекати, діяльна опозиціонерка не змогла довго сидіти в позі роденовського мислителя. У «Твіттері» Ксенії Собчак з’явилося фото, що відобразило дівчину за приготуванням їжі на багатті.

Кадр Ксенія Собчак прокоментувала з властивим їй відчуттям гумору. «Вчуся готувати баланду. Про всяк випадок…» – написала в мікроблогу Собчак. Як відомо, в кожному жарті є тільки частка жарту. Невже Ксенія дійсно відчуває серйозну загрозу своєму майбутньому?