Морські гади: які страви з дарів моря вибирають зірки? — Диетическая кухня

Морські гади: які страви з дарів моря вибирають зірки?

Морські гади: які страви з дарів моря вибирають зірки?У чому секрет правильного харчування знаменитостей? Зірки регулярно включають в свій раціон страви з морепродуктів. Про свою пристрасть до морських гадів розповіли Крістіна Орбакайте, Вячеслав Манучаров і …

Свіжі морепродукти – ось застава здорової дієти зірок. Кальмари, краби, креветки, восьминоги і омари можуть чудово різноманітити навіть найстрогішу зоряну дієту.

 

Саме тому мікроблоги російських зірок, що відправилися у відпустку до моря і що живуть за кордоном, пістрявлять фото страв з морепродуктів.

Вячеслав Манучаров опублікував в своєму «Твіттері» фото страви з восьминога, яким збирався повечеряти, а Катя Лі – фотографію, зроблену під час відпустки в Греції, на якій співачка обідає гігантськими креветками. Варто сказати, що це не менш екстремельно, аніж тоді, коли интим сайт проститутки.фм предлагает проституток высшего класса.

Страва з морепродуктами викликала захоплення і бажання зробити фото і у Крістіни Орбакайте. Про свою пристрасть до морепродуктів не раз говорила і Тіна Канделакі. Правда, Канделакі вибирає страви з морськими гадами, від яких легко можна поправитися.

На відміну від Вячеслава Манучарова, Крістіни Орбакайте і Катя Лі багато знаменитостей порушують всі закони дієтології. Актриса Марія Кожевникова ні дня не може прожити без страв з картоплі, а Хайді Клум, Періс Хілтон і Леді Гага не приховують любові до фастфуду.