Пенелопа Крус: «Я стала домогосподаркою і горджуся цим!» — Диетическая кухня

Пенелопа Крус: «Я стала домогосподаркою і горджуся цим!»

Пенелопа Крус щаслива бути домогосподаркоюПенелопа Крус зробилася розсудливою. Актриса з гордістю називає себе домогосподаркою і з радістю ділиться корисними порадами з господарства.

Пенелопа Крус (Penelope Cruz) не приховує свого щастя. Мама 17-місячного сина Леонардо і дружина Хав’єра Бардема (Xavier Bardem) встигла вразити Канни ідеальними формами, знятися в новому фільмі Вуді Аллена і дати привід для чуток про дві вагітності.

А поки журналісти і поклонники чекають підтвердження новини про те, що Пенелопа і Хав’єр знову чекають поповнення, актриса із знанням справи роздумує про домашнє господарювання.

«Я домогосподарка, і це просто чудово! Я умію готувати і вважаю, що турбота про сім’ю – краще, що може бути в світі. Я дуже ратую за те, щоб щодня моя сім’я їла свіжоприготовані страви», – призналася в інтерв’ю Пенелопа Крус.

Розповідаючи про те, як їй вдається залишатися в хорошій формі, актриса призналася: «Я не сиджу на всіх цих божевільних дієтах! Просто віддаю перевагу хорошій середземноморській кухні і сама готую щодня».

Дивно, але Пенелопа Крус, яка в свої 38 років так піклується про здоров’я, абсолютно не боїться старіння. Актриса запевняє: «Коли мені буде 80, я хочу побачити в дзеркалі жінку саме цього віку. Я приймаю себе такою, яка є, і знаю, що кожна зморшка – це частина історії мого життя!»

Позиція Пенелопи – рідкість серед зірок Голівуду. Більшість знаменитих жінок вважають за краще робити пластичні операції і шокувати поклонників короткими шлюбами і гучними розлученнями.