Смачна правда про фітнес-харчування — Диетическая кухня

Смачна правда про фітнес-харчування

Олена МіхальськаІснує поширена думка про те, що для підтримки красивої, стрункої фігури потрібно харчуватися вкрай мало і обмежено, особливо після тренування. Але, як з’ясувалося, ця широко поширена думка не має під собою вагомих підстав.

Багатий раціон, але мінімум калорій!

Своїми порадами з фітнес-харчування ділиться експерт по дієтології і побудові тернувань, майстер спорту із спортивної аеробіки, сертифікований персональний тренер по бодібілдінгу, «Міс Бікіні ­– 2011» Олена Міхальська.
«Сьогодні я поділюся з вами своїм досвідом по фітнес-харчуванню і сподіваюся, що мої поради допоможуть вам підтримати фігуру у відмінній формі без шкоди для здоров’я і без примусової втрати апетиту!

Запам’ятайте важливе правило: фітнес-дієта – це перш за все якісне і збалансоване харчування, а не голодування. Для підтримки прекрасної фігури потрібно дотримуватися раціонального фітнес-харчування і обов’язково їсти!

Будучи завзятою прихильницею японської кухні, з радістю скажу, що вона як не можна краще підходить для фітнес-харчування. Для себе я зупинилася на меню японських ресторанів «Планета Суші», яке, на мій погляд, на 100% підходить для раціонального збалансованого харчування. Тому сьогодні я розповім вам, що, як і коли краще використовувати у вашому раціоні, на прикладі японських страв з «Планети Суші», оскільки вже тривалий час дотримуюся цієї дієти і задоволена результатом.

Небагато теорії

Рис (вуглеводи) + овочі (клітковина) + риба (білок) в розумно зібраному симбіозі забезпечують нам їжу, яка буде довго живити організм енергією. Жирні кислоти, що містяться в рибі, підтримують наше серце і всю кровоносну систему в цілому в ідеальному стані. Адже мало хто знає, що біологічний вік людини визначається якістю його судин. Колосальне навантаження випробовує саме серцевий м’яз під час фізичних навантажень, а отже, раціон, багатий необхідними жирними кислотами, підходить на 100%.

Раціональне харчування передбачає дотримання енергетичної рівноваги в організмі згідно з наступним принципом: кількість енергії, що поступила, повинна відповідати кількості витраченої енергії. Особливе значення має правильне співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінеральних речовин, мікроелементів і адекватна кількість води, що вживається. Крім того, бажано щодня вживати в їжу грубоволокністі продукти рослинного походження (наприклад, клітковину), які завдяки своїй здатності до набухання стимулюють моторику кишечника. Зовсім не варто боятися продуктів із вмістом жиру, оскільки деякі дуже важливі для організаму вітаміни, такі як А, D, K, містяться в основному в жирних продуктах харчування.