З’їж сам: зірки розповіли, чим люблять снідати — Диетическая кухня

З’їж сам: зірки розповіли, чим люблять снідати

Знаменитості ніколи не пропускають сніданок. Саме ця їда дає їм досить енергії навіть в самі насичені справами і подіями дні. Чим снідають Анфіса Чехова, Вячеслав Манучаров і інші зірки?

Неначе спеціально для тих, хто жертвує сніданком на користь зайвих 15 хвилин вранішнього сну, знаменитості регулярно публікують в мікроблогах страви, які їдять вранці, щоб заряджати енергією на весь день.
Наприклад, в «Твіттері» Вячеслава Манучарова часто з’являються фотографії сирників. Схоже, актор дійсно любить цю страву, адже він супроводжує фото коментарями на зразок «Сирнички… і хай весь світ почекає!». В більшості випадків Манучаров снідає поза домом, замовляючи сирники на сніданок в кафе.

Оригінальні бажання час від часу відвідують Анфісу Чехову. Не так давно телеведуча опублікувала в «Твіттері» фото самостійно приготованого «сніданку з дитинства» – суміші тертого яблука з морквою. «З ранку захотілося ось такого сніданку. Пам’ятаєте, нам таке давали в дитсадках, пансіонатах і піонерських таборах? Смачно!» – пояснила свій вибір Анфіса.

На відміну від Анфіси Чехової, Олена Водонаєва вважає за краще снідати свіжим сиром з ягодами. У дівчини струнка фігура, тому можна припустити, що сир Олена вибирає знежирений.

Співачка Нюша, життя якої перетворилося на нескінченний гастрольний тур, все одно не нехтує сніданком. У мікроблогу співачки з’явилося фото страви, що нагадує чи то котлетки, чи то оладочки. Мабуть, досвід гастронома був не самим вдалими, тому Нюша звернулася до поклонників в «Твіттері»: «Всім добрий ранок! Це мій сніданок. Тааак смачно… А ви що з ранку любите їсти???»

Як не дивно, ніхто із зірок не признався в коханні до найкориснішого, на думку учених, сніданку – яєчні. Але не можна не визнати, що знаменитості вибирають досить легкі сніданки, які не пошкодять ні фігурі, ні самопочуттю.